Ceas dama  C014.217.36.011.00 Quartz Rose gold 10%
Ceas dama C014.217.36.011.00 Quartz Rose gold
3.85/5 (1)
Economiseste Cumpara azi si economisesti 403 LEI
Livrare gratuita Livrare gratuita
Timp de retur Poti returna in 30 zile
Retur gratuit Returul este gratuit
Pret 1/5
Interes 4.01/5
Discount 3.4/5
Livrare 5/5
marca: Certina
magazin: fashiondays.ro
link catre produs VEZI PRET
Descriere
Caracteristici Tip mecanism: quartz Tip display: analog Stil: casual - sport Functii: ora - minut - secunda - afisare data - cronograf Rezistenta la apa: 10 atm Cadran Material geam: cristal safir Culoare cadran: alb Tip citire cadran: linii Carcasa Forma carcasa: rotunda Material carcasa: otel Culoare carcasa: auriu rose Diametru carcasa: 34 mm Curea/bratara Tip: curea Material curea/bratara: piele naturala Culoare curea/bratara: alb Latime curea/bratara: 17 mm
Caracteristici
  • Categorie: Ceasuri dama
  • Producator: Certina
  • Functie: Cronograf
  • Rezistenta la apa: 10 ATM
  • Stil: Sport
  • Stil: Casual
  • Forme: Rotunde
  • Material geam: Cristal
  • Tip cristal geam: Cristal Safir
  • Material curea: Piele Naturala
  • Material: Otel
  • Material curea: Piele
  • Mecanism: Quartz
  • Vanzator: fashiondays.ro
  • Cod: 13165437
*generate pe baza descrierii. Verificati pe site-ul comerciantului
Livrare
  • Livrare prin curier
  • Livrarea este gratuita
  • Livrare la easybox
  • Ridicare de la sediu
Plata
  • Plata cu cardul
  • Plata ramburs cu numerar
  • Plata in rate
Compara produse similare
Ceas dama  C024.207.11.111.00 Automatic Argintiu Livrare gratuitaReducere 651 LEI
Ceas dama C024.207.11.111.00 Automatic Argintiu
10% 7161 LEI 6510 LEIdetalii
11
3.38/5
Ceas dama  29355.45.29MB Quartz Auriudwqd - Auriu Livrare gratuitaReducere 395 LEI
Ceas dama 29355.45.29MB Quartz Auriudwqd - Auriu
10% 4348 LEI 3953 LEIdetalii
5
Ceas de dama  242038 - Quartz - 32mm - 10ATM Livrare gratuita
Ceas de dama 242038 - Quartz - 32mm - 10ATM
4102 LEIdetalii
37
Ceas dama - Frederique - Tip bratara - Otel/Piele - 36 mm - Auriu/Negru Livrare gratuita
Ceas dama - Frederique - Tip bratara - Otel/Piele - 36 mm - Auriu/Negru