Ceas de dama  carcasa 35 mm 3 ATM - GW0032L7 10%
Ceas de dama carcasa 35 mm 3 ATM - GW0032L7
3.84/5 (45)
Economiseste Cumpara azi si economisesti 318 LEI
Livrare gratuita Livrare gratuita
Timp de retur Poti returna in 30 zile
Retur gratuit Returul este gratuit
Pret 1/5
Interes 4.45/5
Discount 3.4/5
Livrare 5/5
marca: Guess
magazin: fashiondays.ro
Produs popular produs popular cu 45 vizualizari recente
link catre produs VEZI PRET
Descriere
Caracteristici Tip mecanism: quartz Tip display: analog Stil: casual Functii: ora Sistem inchidere: catarama Rezistenta la apa: 3 atm Cadran Material geam: cristal mineral Culoare cadran: roz Carcasa Forma carcasa: alta Material carcasa: otel Culoare carcasa: auriu rose Diametru carcasa: 35 mm Curea/bratara Tip: curea Material curea/bratara: silicon Culoare curea/bratara: roz Latime curea/bratara: 21 mm
Caracteristici
  • Categorie: Ceasuri dama
  • Producator: Guess
  • Rezistenta la apa: 3 ATM
  • Stil: Casual
  • Material geam: Cristal
  • Tip cristal geam: Cristal Mineral
  • Material curea: Silicon
  • Material: Otel
  • Mecanism: Quartz
  • Vanzator: fashiondays.ro
  • Cod: 23877608
*generate pe baza descrierii. Verificati pe site-ul comerciantului
Livrare
  • Livrare prin curier
  • Livrarea este gratuita
  • Livrare la easybox
  • Ridicare de la sediu
Plata
  • Plata cu cardul
  • Plata ramburs cu numerar
  • Plata in rate
Compara produse similare
Ceas Dama -  Waterfall GW0441L2 Livrare gratuitaReducere 313 LEI
Ceas Dama - Waterfall GW0441L2
10% 3439 LEI 3126 LEIdetalii
49
3.80/5
Ceas Dama -  Iconic 966866824 - Auriu Livrare gratuitaReducere 327 LEI
Ceas Dama - Iconic 966866824 - Auriu
10% 3591 LEI 3264 LEIdetalii
112
Ceas de dama  violet - 32mm - bratara din inox - rezistent la apa 30m Livrare gratuitaReducere 306 LEI
Ceas de dama violet - 32mm - bratara din inox - rezistent la apa 30m
10% 3369 LEI 3063 LEIdetalii